warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
wodomierz
Autor: FreeMind
Źródło: FreeMind
Jak mogłoby wyglądać nasze życie, jakbyśmy wszystko odbierali| „na oko”? To oznacza, że nie byłoby żadnych pomiarów i liczników, które mówią nam o pewnych wartościach, ale zamiast tego bylibyśmy w stanie przypuszczać, jaka jest wartość. Dla jednych być może brzmi to zachęcająco, szczególnie dla tych, którzy nie preferują „zabawy” w żadne pomiary. Dla pozostałych jednakże będzie to sytuacja dosyć kiepska, ponieważ jak nie można czegoś zmierzyć, to troszkę jak byśmy chodzili po lesie bez mapy i kompasu, lub jechali po nieznanym terenie bez świadomości, gdzie jesteśmy.
Waga kuchenna elektryczna
Autor: MPM
Źródło: MPM
Wszędzie tam gdzie istotna jest masa danego artykułu, nie może obyć się bez zastosowania wagi. Od czasu wymyślenia wagi szalkowiej, przebyła długi cykl rozwoju i obecnie jej funkcje nie ograniczają do zwykłego podania wagi przedmiotu. W warunkach naukowych waga musi posiadać odpowiednie certyfikaty.

Różnice pomiędzy sprzętem posiadającymi legalizację, a tymi bez niej

Dla Admina